Úvod

Jsme největší půjčovna elektrokol v Českém Švýcarsku.

Objevte krásu Českosaského Švýcarska na našich elektrokolech! Poddejte se perle evropského významu, kterou pro Vás příroda šlechtí již miliony let!
Díky našim elektrokolům zažijte cesty Českosaským Švýcarskem naplno, projedete nejkrásnější údolí, která jsou jiným vozidlům nepřístupná. Vydáte se po dně dávno vyschlého moře mezi tajemné skály a hluboké lesy a dostanete se snadno ke všem zpřístupněným jeskyním, skalním hradům, říčkám a potokům v nejmalebnějším prostředí Národního parku České Švýcarsko. Nic nebrání, aby vás naše elektrokolo dovezlo i do nedalekého Saského Švýcarska. Tichý chod elektrokola je určitou zárukou, že spatříte některé vzácné živočichy, kteří naši krajinu obývají. Jízda na elektrokole zároveň přispěje k čistotě ovzduší v našem prostředí.

K dispozici je přes 20 modelů elektrokol. Pro skupiny i jednotlivce je zajištěna doprava elektrokol a jejich svoz. Pro zákazníky půjčovny elektrokol parkování zdarma. U smluvních ubytovatelů na vás čekají zajímavé benefity.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace