Úvod

Jsme největší půjčovna elektrokol v Českém Švýcarsku.

Objevte krásu Českosaského Švýcarska na našich elektrokolech! Poddejte se perle evropského významu, kterou pro Vás příroda šlechtí již miliony let!
Díky našim elektrokolům zažijte cesty Českosaským Švýcarskem naplno, projedete nejkrásnější údolí, která jsou jiným vozidlům nepřístupná. Vydáte se po dně dávno vyschlého moře mezi tajemné skály a hluboké lesy a dostanete se snadno ke všem zpřístupněným jeskyním, skalním hradům, říčkám a potokům v nejmalebnějším prostředí Národního parku České Švýcarsko. Nic nebrání, aby vás naše elektrokolo dovezlo i do nedalekého Saského Švýcarska. Tichý chod elektrokola je určitou zárukou, že spatříte některé vzácné živočichy, kteří naši krajinu obývají. Jízda na elektrokole zároveň přispěje k čistotě ovzduší v našem prostředí.

K dispozici je přes 20 modelů elektrokol. Pro skupiny i jednotlivce je zajištěna doprava elektrokol a jejich svoz. Pro zákazníky půjčovny elektrokol parkování zdarma. U smluvních ubytovatelů na vás čekají zajímavé benefity.


Rádi podnikáte netradiční a aktivní výlety?

Nabízíme nevšední zážitek. Poznejte unikátní Labský kaňon ze všech úhlů na vlastní kůži.

Připravili jsme pro vás kombinovaný jednodenní výlet na raftech a elektrokolech touto úžasnou krajinou. Výlet začíná v Děčíně po Labi až do Německa. Cestou zpět do Děčína poznáte technologii a výhody E-biku. Máme připravenu variantu pro výletníky i sportovce, záleží na vás, kterou zvolíte.

Délka výletu: celodenní
Náročnost: lehká až náročná

První termín: 4. 7. 2020
Druhý termín: 18. 7. 2020

Kontakt:
e-mail: info@zahranice.com, tel.: +420 776 011 495
e-mail: info@rent-your-ebike.cz, tel.: +420 603 547 641

Labe Tour 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace