Penzion U Hergetů

Máme mnohaleté zkušenosti a jsme vám připraveni nabídnout to nejlepší, co jsme se za ta léta naučili. Velmi nám záleží na tom, abyste se zde cítili stejně tak dobře jako doma a rádi se k nám vraceli. Toužíte po klidné dovolené? Rádi si ráno přispíte a nechcete se řídit časovým rozvrhem hotelu či penzionu? Nevíte kam se svým psím mazlíčkem? Obraťte se s důvěrou na nás.

Nabízíme vám i vašim čtyřnohým kamarádům ubytování v soukromí - provoz duben až říjen - v plně vybaveném apartmánu s kuchyní a balkonem pro 2 až 3 osoby a ve dvou 2-lůžkových pokojích se sprchou a toaletou. Prostory jsou umístěny v prvním patře budovy a v celém objektu je vám k dispozici WI-FI síť zdarma. V přízemí budovy je umístěn obchod s potravinami. Nabízí se vám tedy možnost připravit si snídaní přímo na pokoji. Lze rovněž využít služby protější restaurace, kde vás rádi obslouží i v ranních hodinách. Pejskům vstup povolen.

Kontakt

adresa: Jetřichovice 133, Jetřichovice, 407 16

telefon: +420 724 023 704

e-mail: uhergetu@gmail.com

web: www.jetrichoviceubytovani.cz

Penzion U Hergetů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace